Sposoby na przedłużenie stosunku

Climax Control tabletki na z przedwczesnym wytryskiem

climax-control2Problem z przedwczesnym wytryskiem – Niestety aż 60% mężczyzn cierpi z powodu przedwczesnego wytrysku co wpływa negatywnie na relacje intymne z partnerkami. Jeżeli znajdujesz się w grupie 60% mężczyzn, którzy zmagają się z tym problemem to na pewno cię zainteresuje sposób dzięki, któremu będziesz mógł w pełni kontrolować wytrysk a co za tym idzie w pełni zadowolisz swoją partnerkę.

 


 

 

Przy współpracy z lekarzami został opracowany produkt o nazwie Climax Control są to leki na opóźnienie wytrysku oraz zwiększenie doznań podczas współżycia. Wyobraź sobie że dajesz swojej kobiecie kilku godzinny seks a przy tym ty będziesz mógł mieć kilka orgazmów!

Jak działa Climax Control ? Blokuje on w pewnym stopniu nerwy, które odpowiadają za uwalnianie ejakulantu nie powodując zmniejszenia odczuwalnych przyjemności a wręcz zwiększa siłę doznań. Dodatkowo preparat wpływa na wzmocnienie i wydłużenie czasu przez który utrzymywany jest wzwód.

baner-najnizsza-cena
Składniki preparatu pozwalają dodatkowo utrzymać poziom serotoniny na stałym poziomie co powoduje większą intensywność doznań, pewność siebie i przedłuża erekcję.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Jeżeli chodzi o przyczyny to może być ich bardzo wiele, najczęstszą przyczyną jest stres, który występuje u niektórych mężczyzn podczas pierwszego stosunku z nową partnerką czy też różnego rodzaju schorzenia neurologiczne aż po zbyt wrażliwą skórę znajdującą się na żołędziu

Jakie efekty możesz uzyskać dzięki tabletką ClimaxControl

Środki na przedłużenie stosunku

Przede wszystkim zyskasz pełną kontrolę nad wytryskiem, będziesz mógł uprawiać seks znacznie dłużej i szybciej bez obawy że zaraz skończysz.

  • Kontrole wytrysku
  • Nowe mocniejsze doznania
  • Pewność siebie
  • Zadowolenie partnerki
  • Wielokrotny Orgazm

Produkt został przebadany laboratoryjnie oaz przetestowany klinicznie dzięki czemu masz pewność że nie powoduje skutków ubocznych i posiada wszelkie wymagane przez Unie Europejską certyfikaty dopuszczające go do sprzedaży w całej Europie

Tabletki na opóźnienie wytrysku bez recepty

Skład preparatu został opracowany przez profesorów z Instytutu Chemii oraz lekarzy Urologów, którzy opracowali skład jak i proporcje poszczególnych składników. Jednym ze składników jest Pirydoxyne, składnik ten nie pozwala uwolnić się ejakulatowi zbyt wcześnie a dzięki temu małe pobudzenie seksualne nie wywołuje wytrysku.

Witaminy z grupy B powodujące lepszy przepływ krwi, Kwas foliowy, nasiona rośliny griffonia a także nasiona jagody acai, która delikatnie pobudza i wzmacnia działanie substancji pomocniczych w preparacie.

Dawkowanie
Należy przyjmować 2 tabletki dziennie w odstępach co najmniej 4 godzin. Dodatkowo najlepiej przyjąć jedną tabletkę na godzinie przed stosunkiem. W opakowaniu ClimaxControl znajduje się 60 tabletek.

 


Nie czekaj i zamów tabletki, które odmienią twoje życie seksualne a co najważniejsze sprawią że twoja partnerka będzie zadowolona i na pewno się odwdzięczy.

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz