Sposoby na przedłużenie stosunku

FAQ

Zbyt szybki wytrysk to dolegliwość, która dokucza nie tylko panom, którzy rozpoczynają współżycie seksualne. Objawia się bardzo wczesnym występowaniem ejakulacji – zaraz po rozpoczęciu stosunku seksualnego. Panowie, którzy cierpią na przedwczesny wytrysk mogą mieć problemy ze stresem lub przeżywać z tego powodu dużą frustrację.

Jak przedłużyć stosunek seksualny?
Jeśli masz problem z bardzo wczesnym wytryskiem, warto zastanowić się nad zakupem tabletek na jego opóźnienie. Jednym z najlepszych preparatów na opóźnienie wytrysku jest Climax Control. Pozwala on na poprawę jakości życia seksualnego i przede wszystkim na kontrolowanie wytrysku.

Kończ, kiedy zechcesz
Dzięki zastosowaniu preparatu Climax Control będziesz mógł uprawiać seks tak długo, jak będziesz miał ochotę ty i Twoja partnerka. Stosunek trwa znacznie dłużej – możesz skończyć go dopiero wtedy, gdy ukochana będzie w pełni zaspokojona.

Dodatkowo Climax Control zawiera składniki wzmacniające erekcję, dlatego penis staje się większy w zauważalny sposób. Gdy zaczniesz przyjmować Climax Control, zauważysz zmiany.

  • Będziesz mógł kontrolować wytrysk
  • Pozbędziesz się problemów z erekcją
  • Sex przyniesie więcej wrażeń
  • Sposoby na przedłużenie stosunku
  • Stosunek stanie się znacznie dłuższy i bardziej satysfakcjonujący
  • Dzięki zastosowaniu preparatu Climax Control będziesz mógł uprawiać seks, tak długo, jak tylko chcesz.

Jakie są przyczyny szybkiego finiszu?
Zbyt szybki wytrysk może pojawić się z wielu powodów. Należą do nich zbyt duże podniecenie seksualne, zmiany w przewodzeniu impulsów, zbyt czułe nerwy penisa.

Czy można opóźnić wytrysk?
Istnieje wiele preparatów na opóźnienie wytrysku, jednak jedynie Climax control pozwala na pełne kontrolowanie przebiegu stosunku.

Jaki skład ma Climax Control?
Ten preparat zawiera naturalne składniki, takie jak pirydoxyna – pozwala na osłabienie wrażeń podczas stosunku. Dzięki temu po pierwszym pobudzeniu penisa nie dochodzi do wytrysku. Podobne działanie ma kwas foliowy. Naturalne ekstrakty roślinne pozwalają na poprawę samopoczucia oraz wzmocnienie organizmu. Preparat zwiększa poziom hormonów szczęścia w organizmie, dlatego problemy z erekcją mijają jak ręką odjął.

Czy Climax Control ma działania uboczne?
Badania prowadzone nad tym preparatem nie wykazały żadnych działań ubocznych.

Jak dawkować Climax control?
Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie każdego dnia.

Ile wynosi cena tego preparatu?
Cena Climax control wynosi 149 złotych za opakowanie służące na miesięczną terapię. Tylko oryginalne produkty dają skutki opisane w poniższej informacji.

Climax control w sprzedaży aptecznej
Preparat można kupić także w niektórych aptekach, ale znacznie korzystniejszy jest zakup przez naszą stronę.

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz