Sposoby na przedłużenie stosunku

bez-wytrysku

Leczenie przedwczesnego wytrysku

Przedwczesny wytrysk to dolegliwość dotykająca najintymniejszej strefy w życiu człowieka. Może prowadzić do rozpadu związku, jeśli pojawia się za każdym razem. Badania wskazują na to, że schorzenie jest powszechne i dotyka wielu mężczyzn. Leczenie powinno przebiegać przede wszystkim poprzez odpowiednie leki jak i psychoterapię – rozmowę z partnerką oraz psychologiem.

Przyczyny przedwczesnego wytrysku

Gdy dolegliwość dotyczy młodych mężczyzn, którzy dopiero zaczęli współżycie, partnerka powinna wykazać dużo wyrozumiałości i proponować częste uprawianie miłości. Im większe doświadczenie ma mężczyzna, tym dłużej będzie mógł uprawiać seks. Taki trening pozwala na lepsze odkrycie własnych ciał. Jeśli problem jest poważny i prowadzi do rozpadu związku, mężczyzna pozostaje w kropce.

Sposoby na opóźnienie wytrysku

Terapie są prowadzone w parach. Czasem szybki wytrysk jest oznaką, że w związku coś się nie układa, szczególnie wtedy, gdy na początku nie było tego problemu. W leczeniu pomagają także metody behawioralne, które poprawiają pewność siebie mężczyzny. Ważne jest to, by unikać oglądania pornografii, która powoduje niewłaściwe wyobrażenia o stosunku seksualnym.

ejakulacja

Przydatne są także metody polegające na ćwiczeniu mięśnia kegla, odpowiedzialnego za kontrolowanie wytrysku.  Farmakoterapia w przypadku przedwczesnej ejakulacji powinna być zastosowana dopiero wtedy, gdy inne metody leczenia nie pomagają.

Leczenie farmakologiczne przedwczesnego wytrysku

Jak zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi? Obecnie najskuteczniejsze są preparaty farmakologicznie, dzięki którym możemy opóźniać pewne procesy zachodzące w naszym organizmie. Tabletki na przedłużenie stosunku charakteryzują się długim czasem działania oraz oferują możliwość kontrolowania orgazmu, przez co znacznie można wydłużyć stosunek.

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz