Sposoby na przedłużenie stosunku

przedwczesna-erekcja

Przedwczesna erekcja

Przedwczesna ejakulacja tak potocznie nazywa się problem u mężczyzn kiedy mają zbyt szybki wytrysk nasienia. Pojawia się wtedy, gdy od rozpoczęcia pieszczot do wytrysku mija krótki czas i kobieta nie ma orgazmu w związku z wytryskiem partnera. Problem wpływa niekorzystnie na psychikę panów, którzy boją się kolejnej kompromitacji i zamykają się w sobie.


 

Problem przedwczesnego wytrysku

Istnieje wiele metod leczenia przedwczesnej erekcji. Po pierwsze, warto stosować psychoterapię, która pozwala na poprawę relacji między partnerami i poznanie ich potrzeb. Partnerka nie powinna unikać współżycia, gdyż im większa abstynencja mężczyzny, tym większe problemy z przedwczesną erekcją.

ejakulacja
Można przeprowadzać także leczenie farmakologiczne, za pomocą leków na poprawę nastroju. Dzięki nim można wydłużyć stosunek średnio o kilka minut. Terapia takimi preparatami wymusza współpracę mężczyzny i lekarza, gdyż leki mają silne działanie. Jeśli chorobie towarzyszy utrata wzwodu, lekarz może zaproponować zażywanie takich leków jak Climax Control. Obecnie jest to najskuteczniejszy preparat na rynku, który daje możliwość w pełni kontrolowania własnego ciała podczas stosunku.

Szybka erekcja

Przede wszystkim chodzi oczywiście o zapanowanie nad szczytowaniem żeby nie było zbyt szybko. Z terapii tym preparatem poza mężczyznami zadowolone są oczywiście ich partnerki co przekłada się na lepsze relacje między taką parą.

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz