Sposoby na przedłużenie stosunku

maly penis nie martw sie

Stosunek bez wytrysku

Stosunek bez wytrysku nasienia to technika uprawiani seksu, która szczególnie podoba się kobietom. Podczas takiego stosunku wytrysk jest kilkukrotnie odsuwany w czasie. Jest to możliwe jedynie dzięki doświadczeniu partnera, który doskonale wie, kiedy skończyć ruchy frykcyjne.

Jeśli wyczujemy ten moment, który poprzedza nieuchronny wytrysk, jest możliwe kontynuowanie stosunku przez długi czas. Dzięki temu kobieta może przeżyć wielokrotny orgazm. W jaki sposób nauczyć się tej techniki? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Przydatne są ćwiczenia mięśnia kegla, który odpowiada za hamowanie strumienia moczu oraz orgazmu.

Warto na nie poświęcać kilka minut dziennie. Stosunek tego typu wywodzi się z Indii i innych krajów Wschodu, dlatego warto zapoznać się z treścią traktatu o miłości, czyli Kamasutry. Wbrew nazwie, wytrysk podczas takiego stosunku pojawia się, ale dopiero wtedy, gdy partnerka jest całkowicie zaspokojona. Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na przeżywanie stosunku bez wytrysku jest doświadczenie partnera oraz doskonałe kontrolowanie przez niego przebiegu stosunku seksualnego.

Leave a comment

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz