Sposoby na przedłużenie stosunku

powiekszanie peni

XtraSize tabletki na powiekszenie penisa

Jeśli nie możesz się pochwalić dużym penisem, warto zastanowić się na preparatem, który skutecznie zwiększy jego rozmiar. Duży penis zapewnia ci pewność siebie przy zbliżeniach seksualnych i pozwala zapomnieć o stresie. Xtrasize to najlepsza opcja na zakupienie tego wartościowego preparatu dzięki, któremu zyskasz bardzo wiele w oczach swojej partnerki.

Jak naturalnie powiększyć penisa

Powiększenie członka jest możliwe za pomocą operacji lub…  tabletek Xtrasize. Jeśli zastanowisz się nad anatomią członka, dowiesz się, że za jego rozmiar odpowiadają ciała jamiste i gąbczaste, które skutecznie można powiększyć. Po zastosowaniu preparatu te struktury znacznie się rozciągają, co pozwala na zwiększenie jego długości o kilka centymetrów. Panowie zyskują średnio od trzech do siedmiu centymetrów. Penis staje się grubszy, co wzbudza zachwyt u Twojej partnerki.

wydłużanie członka


Jak szybko powiększyć penisa

Preparat Xtra Size jest stworzony na bazie naturalnej. Jego składniki zostały dobrane w taki sposób, by skutecznie poprawiać nie tylko erekcję, ale także potencję. Zawiera wyciąg z palmy sabal, oraz z rośliny o nazwie Maca. Pozwala to na znaczne zwiększenie ciała gąbczastego w penisie. Xtra Size zawiera znacznie więcej składników – w jego skład wchodzą L-Arginina – aminokwas niezbędny do prawidłowego życia seksualnego.

  • Muira puama – naturalny środek z dżungli Południowej Ameryki, który zwiększa potencję
  • Saw Palmetto – zwiększa potencję i poprawia ukrwienie penisa. Likwiduje problemy z niskim libido i zmniejsza przerost prostaty.
  • Maca – adaptogen który poprawia stan psychiczny oraz zwiększa pożądanie seksualne. Wpływa na ukrwienie penisa i zwiększa siłę erekcji.

Wydłużanie członka

Preparat ten pozwala na zwiększenie ciał jamistych w penisie, co w praktyce oznacza jego powiększenie o cztery do siedmiu centymetry już po pierwszym opakowaniu. Po kilku miesiącach stosowania można osiągnąć znacznie większe rozmiary penisa – aż do dwunastu centymetrów. O wiele większy jest także obwód członka. Preparat działa nawet wtedy, gdy przestajemy go przyjmować. W internecie jest wiele podobnych preparatów, jednak jedynie XtraSize pozwala na najskuteczniejsze powiększenie członka. Jest w pełni bezpieczny i kosztuje znacznie mniej, niż bardzo bolesne operacje.
Rozmiar penisa ma ogromne znaczenie podczas współżycia. Panie zwracają największą uwagę na grubość członka. Gdy twój penis jest mniejszy niż średnia europejska, twoja kobieta będzie wyraźnie niezaspokojona. Dzięki tabletkom Xtra Size penis przestanie być źródłem Twoim kompleksów.

Zwiększenie obwodu penisa
 Tabletki na wzrost penisa pozwalają na powiększenie penisa także w obwodzie, co jest znacznie ważniejsze, niż jego wydłużanie. Pozwoli to na poprawę życia seksualnego.

Dawkowanie

Tabletki Xtra Size przyjmujemy jeden lub dwa razy dziennie. Aby przyniosły najlepsze działanie popijamy je dużą porcją wody i przyjmujemy podczas posiłku lub po jego zakończeniu. Można przyjąć jedną tabletkę na pół godziny przed stosunkiem.

Cena tabletek, które odmienią twoje życie wynosi jedynie 159 złotych za sześćdziesiąt tabletek. Opakowanie wystarcza na miesiąc. Przy zamówieniu większej ilości, cena maleje aż do -50%

Tabletki na powiekszenie penia

satysfakcja
gwarantowana
produkt
testowany klinicznie
brak
efektów ubocznych
wytrzymasz
ile chcesz